Kaip pirkti

 • 1. Įsidėkite patikusią prekę į savo pirkinių krepšelį, spausdami mygtuką „Į krepšelį“.

  2. Išsirinkę visas patikusias prekes ir norėdami jas įsigyti, spustelėkite „Prekių krepšelis“ ikoną esančią puslapio dešiniajame viršutiniame kampe.

  3. Atsivėrus krepšelio langui, pristatymo kainos skaičiuoklės pagalba galite sužinoti preliminarią Jūsų krepšelio pristatymo kainą. Taip pat koreguoti išsirinktų prekių kiekį.

  4. Įsitikinus, kad Jūsų krepšelyje yra visos reikiamos ir tinkamos prekės, spauskite mygtuką „Pradėti pirkimą“.

  5. Atsidarius krepšelio informacijos langui pasirinkite, ar norite pirkti kaip neprisiregistravęs klientas, ar norite registruotis.

  5.1. Jeigu esate registruotas vartotojas, suveskite savo prisijungimo informaciją į dešinėje pusėje esančius laukus. Pasirinkę vieną iš galimų variantų, spauskite mygtuką „Tęsti užsakymą“.

  5.2. Pasirinkus registraciją, Jums reikės užpildyti pirkėjo informaciją kaip parodyta paveikslėlyje. Jei esate juridinis asmuo, pasirinkite juridinio asmens kortelę ir užpildykite reikiamus laukus. Užpildę registracijos formą, spauskite mygtuką „Registruotis“. Tuomet būsite nukreipti į pristatymo informacijos langą, kur registracijos metu užpildyti duomenys jau bus pritaikyti pristatymo informacijai. Galite pakeisti pristatymo informaciją, jei prekes siųsite kitu adresu nei nurodėte registracijoje.
  5.3. Pasirinkus „Noriu pirkti neprisijungus“, Jums tiesiog reikės užpildyti prekės pristatymo informaciją.

  6. Pageidaujant gauti PVM sąskaitą-faktūrą, užpildykite įmonės rekvizitus. Užpildę pateiktą formą, spauskite mygtuką „Tęsti užsakymą“.

  7. Pasirinkite pageidaujamą pristatymo būdą (atsižvelgiant į tai, atsinaujins Pirkinių krepšelio suma);

  8. Pasirinkite patogiausią apmokėjimo būdą.

  9. Jeigu turite „Nuolaidos kodą“ įveskite jį į atitinkamą laukelį ir spauskite „Pritaikyti“.

  10. Norėdami, kad kito apsipirkimo metu Jūsų duomenys būtų užpildyti automatiškai, pažymėkite prie „Atminti mano duomenis šiame kompiuteryje“. Jeigu to nepageidaujate, laukelį palikite tuščią.

  11. Kad galėtumėte pateikti užsakymą, būtinai turite sutikti su Prekių pirkimo ir grąžinimo taisyklėmis. Susipažinti su jomis galite paspaudę aktyvų žodį „taisyklėmis“ arba svetainės puslapio apačioje Informacijos skirtyje atsidarę dokumentą „Prekių pirkimo ir grąžinimo taisyklės“.

  12. Atlikę šiuos veiksmus, užsakymo patvirtinimo lange peržiūrėkite ar visą informaciją pateikėte teisingai ir spauskite mygtuką „Užsakyti”.
  13. Apmokėkite užsakymą naudodamiesi pasirinktu apmokėjimo būdu.

  Turite klausimų, prašymų, nusiskundimų? Savo užklausas galite mums siųsti el. paštu info@my-bath.eu

 • Draugaukime