Šiukšliadėžė su pedalu Ume Pilkas 4 Ltr. 19.5x22 cm

 • Kraunamos nuotraukos

  Šiukšliadėžė su pedalu Ume Pilkas 4 Ltr. 19.5x22 cm

  Kodas: ZD330406
  Kaina 5996
  7495 Sutaupykite 1499
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  TURIME SANDĖLYJE

  Kodas
  ZD330406
  Gamintojas
  Zone Denmark
  Serija
  Ume
  Šalis gamintoja
  Danija
  Medžiaga
  ABS/Soft Touch
  Spalva
  Pilka
  Forma
  Cilindras
  Talpa
  4 Ltr.
  Diametras
  19,5 cm
  Aukštis
  22 cm
  Montavimas
  Pastatomas
  Garantija
  2 metai
  Pristatymo laikas
  1-5 dienos
 • ZoneDenmark aksesuarų kolekcija puikiai tinka galutiniam projektų išpildymui. „Ume“ vonios serijos produktai yra modernūs, gražūs ir funkcionalūs. Šiukšlių dėžė Ume 19.5 x 22 cm 4 L.Ume serijos puikiai dera tarpusavyje.
  „Ume“ vonios serijos elementai suteikia tvirtą ir subalansuotą išraišką.
  Ume – yra japoniškas žodis, elegancijos, kantrybės ir stiprybės simbolis. Pirmoji raidė – U – nupiešia serijos formą, kuri yra moderni ir klasikinė kartu su gerai apgalvotomis ir funkcionaliomis detalėmis.
  Pavyzdžiui, muilo dozatoriuje yra ilgas snapelis, kad muilinė veiktų optimaliai, tualeto šepetys turi patogų indą, kad būtų galima lengvai išpilti vandens perteklių .
  Elegantiška šiukšlių dėžė yra tokio pat aukščio, kaip ir tualeto šepetys, ir kartu jie sudaro gražų derinį ant vonios grindų. Šiukšlių dėžė turi išmanią funkciją, todėl šiukšlių maišą galima lengvai įdėti ir jis nebus matomas iš išorės.

  ZoneDenmark

  Turi tarptautinių dizaino apdovanojimų – ir tai yra nuostabu. Tačiau jų motyvacija yra dizaino mėgėjai visame pasaulyje, kurie dalijasi aistra paprastiems ir teigiamiems dalykams.
  Glaudžiai bendradarbiauja su inovatoriškiausiais Danijos dizaineriais. Rezultatas – funkcionalus ir modernus namų dizainas.

 • Alternatyvios prekės

  5996
  7495 Sutaupykite 1499